Yeni Başlangıçlara..

Hayatın bir şeyler öğretme biçimi bir annenin çocuğuna sevgisini onu şiddetle severek göstermesi gibi.Hem döve döve hem seve seve büyüyoruz hayat akışının içinde ve büyürken öğreniyoruz insanlığı,insan olmayı. Yaşamak için verdiğimiz mücadelede ise kaçırıyoruz yenilikleri,yeni fırsatları,yeni başlangıçları…

Hayatımızın yönünü değiştirecek virajlara bakmadan geçip belki sonunda mutsuz olacağımız yollarda ilerliyoruz.Bir viraj daha kaçırmamak için durup dinlenecek düşünecek bir yer olmalı hayatımızda.Hayatın yaşamaktan ibaret olduğu düşüncesini bir kenara bırakıp neler yapmak istediğimizi düşünecek bir yer olmalı. Bir robot değil insan olduğumuzu,olabildiğimizi en önemlisi insan kalabildiğimizi hatırlatacak bir yer.

Kendi toprağınızda bir ağaç olmalı hayat. Nasıl bakarsan öyle büyüyen ya da küçük bir tohum kalan.Ben tohumumu çatlatmaya karar verdim.Kendi toprağımda kendi ağacımın gölgesinde dinlenmeye,düşünmeye,hala insan olduğumu hatırlamaya karar verdim. Dönüp geçmişe bakmadan ama asla unutmadan yeni hayaller ve hedeflerle geleceğe yürümeye karar verdim.

Barışa…

Sevgiye…

Aşka…

Yeni virajlara…

Geleceğe…

Yeni başlangıçlara…

Merhaba…

Reklamlar

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Google+ fotoğrafı

Google+ hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

w

Connecting to %s